Домашно првенство

Поз.ЕкипаPWDLDP
1Вардар32255267:1780
2Шкендија32236374:2475
3Силекс321281235:4044
4Работнички321013936:3043
5Шкупи329111229:3438
6Брегалница321081442:4938

Twitter

@FKVardar

Нашите пионери денеска одиграа 2-2 со Осиек во второто коло на „Турнирот на пријателство“ во Бјелина https://t.co/mkGX24QtR2